Informacje o obozie

Już niedługo członkowie VI Szczepu Harcerskiego Chwaty wyjadą obóz do Lublińca. Jak dwa lata temu zagościmy na polanie w Kokotku – bazie Hufca ZHP Lubliniec. Poniżej kilka przydatnych plików z informacjami oraz grafika z Hufca ZHP Jaworzno odnośnie możliwości wykorzystania BONU TURYSTYCZNEGO.


INFORMACJE O OBOZIE I ZGŁOSZENIE

Tutaj znajduje się plik z informacjami o obozie oraz kartą zgłoszeniową, którą proszę dostarczyć na zbiórkę drużyny / gromady lub do biura Hufca ZHP Jaworzno, ul. Wincentego Muchy 2 w Osiedlu Stałym (godz. otwarcia: środa 16.00-18.00). Ponieważ jest już po terminie wpłaty zaliczki, proszę o dokonanie pełnej wpłaty do 10 lipca.


KARTA ZHP

Plik z kartą ZHP – nie trzeba wypełniać NUMERU EWIDENCJI, proszę zwrócić uwagę, aby nie pominąć podpisów. Kartę proszę dostarczyć na zbiórkę lub do hufca.


KARTA MEN

Plik z kartą kwalifikacyjną – wypełnia tylko rodzic. W miejscach ze szczepieniem prosimy wpisywać tylko rok danego szczepienia. Kartę tak jak i zgłoszenie proszę dostarczyć na zbiórkę lub do hufca.

Poniżej grafika z informacjami na temat wykorzystania Bonu Turystycznego.W razie pytań odnośnie obozu proszę o kontakt: Komendant obozu phm. Radosław Kałuża HR 781 136 758. Odnośnie bonu należy kontaktować się bezpośrednio pod numerem podanym na grafice.