PODEJMIJ WYZWANIE. Przeżyj przygodę.

Obóz VI Szczepu Harcerskiego CHWATY
w OSW Kokotek Hufca ZHP Lubliniec

WEJDŹ DO GRY. PARK CZEKA NA CIEBIE.

Przenieś się wraz z nami do niesamowitego parku rozrywki WESTWORLD. Przeżyj niezapomniane przygody i sprostaj wyzwaniom projektantów.

Ucieczka Braci Dalton

Po raz kolejny Gang Daltonów uciekł z więzienia i szykuje się do skoku na Bank w Calson City. Czy i tym razem najszybszemu reworwelowcowi na dzikim zachodzie uda się zniweczyć plany Braci Dalton i zakuć ich w kajdany? Zmagania kowbojów i indian, tropienie zbiegów, gorączka złota, a przede wszystkim dobra zabawa u boku Lucky Luke'a!

Młodzi kowboje i kowbojki - spakujcie ze sobą koszule w kratę i uważajcie na węże w butach! Dziki Zachód czeka na Was!

Odkryj zakamarki labiryntu

Życie na Dzikim Zachodzie upływa na codziennych obowiązkach, stałych i określonych. Niekiedy bandyci próbują obrabować bank, a niekiedy armie UNII szykują się do kolejnej potyczki z Konfederatami i wspomagającymi ich tajnymi bandami przemytników. Wszystko zmienia się gdy dochodzi do spotkań z tajemniczymi istotami, gdy pojawiają się wzmianki o LABIRYNCIE.

Przenieś się wraz z nami na Dziki Zachód. Naucz się egzystować w trudnych warunkach i odnajdź wyjście z Labiryntu.

Kontakt

phm. Agata Kałuża HR
- Komendant -
(604 135 446)
pwd. Izabela Dudek HO
- Kwatermistrz -
(730 605 797)
phm. Radosław Kałuża HR
- Programowiec -
(781 136 758)
ćw. Wiktor Kozub
- Instruktor ds. Zuchowych -
(601 988 137)
wyw. Bartłomiej Grybel
- Instruktor ds. Harcerskich (1T)-
(797 664 616)
dh Jan Jankowski
- Instruktor ds. Harcerskich (2T)-
(506 113 964)
hm. Adam Barć HR
- Instruktor ds. Wędrowniczych (1T) -
(606 503 888)
pwd. Maciej Retyk HO
- Instruktor ds. Wędrowniczych (2T) -
(504 666 475)

Adres ośrodka

OSW Kokotek
Hufca ZHP Lubliniec
Pusta Kuźnica 23
42-700 Lubliniec
woj. Śląskie

Nurtujące pytania przed wyjazdem na obóz

Wychodząc naprzeciw rodzicom i opiekunom przed wysłaniem zuchów i harcerzy na obóz, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania oraz staramy się sami rozwiać wszystkie wątpliwości.

Tegoroczny obóz kosztuje 1200 zł / os. Zaliczka wynosi 300 zł i należy ją wpłacić do 1 maja 2019 roku. Można oczywiście wpłacić już całość kwoty. Osteteczny termin wpłaty pozostałej części kwoty upływa 10 lipca 2019 roku.

Dane do wpłat
ZHP Chorągiew Śląska Hufiec Jaworzno 43-600 Jaworzno, ul. Wincentego Muchy 2

Bank Pekao S.A. 23 1240 1356 1111 0010 6472 5726

Tytuł: CHWATY + imię i nazwisko uczestnika oraz dane do faktury

Np.: CHWATY, Alicja Kałuża, Radosław Kałuża ul. Kałużna 13/13 43-600 Kałużno.

W przypadku braku danych do faktury, zostanie ona wystawiona na dane zleceniodawcy.
28 lipca (niedziela) spotykamy się o godz. 9:31 na parking CH Carrefour ul. Wojska Polskiego 2D (przy McDonaldzie), skąd autokar zabierze uczestników obozu prostu na OSW Kokotek. Powrót nastąpi 11 sierpnia (niedziela) ok. godz. 12:00. Dokładniejsza godzina zostanie przesłana sms'em w dniu wyjazdu.
Kontakt z dziećmi tylko i wyłącznie w godzinach ciszy poobiedniej - ok. 14:30-16:00. Dokładna godzina zostanie przesłana sms'em ze względu na ustalenia tury posiłku. Wystarczy zadzwonić na jeden z podanych numerów członków kadry, aby porozmawiać z synem lub córką. Kadra oczywiście ma przy sobie telefony przez cały czas. W innych godzinach proszę nie dzwonić ze względu na zajęcia. Dodatkowo rodziców młodszych dzieci proszę o powstrzymanie się z telefonowaniem po godz. 20.00.
Obowiązkowo proszę o spakowanie klapek pod prysznic oraz worka (np.takiego na buty zmienne), aby Państwa dziecko miało w czym nosić rzeczy pod prysznic i ich nie gubiło po drodze. Ponadto kurtka przeciwdeszczowa z kapturem, nakrycie głowy i pełne buty (do wyjścia do lasu), worki na śmieci (aby spakować brudną bieliznę przed włożeniem jej do plecaka) oraz małe ilości płynów do prania (podczas obozu będziemy robić ręczne pranie - najlepiej przelać do małych buteleczek, takich na 1-2 razy).
Właściciel OSW Kokotek zapewnia opiekę medyczną 24h na dobę. Pawilon personelu medycznego znajduje się na terenie ośrodka. Kadra zgłasza wszelkie urazy, jak i pilnuje aby dzieci zażywające regulanie leki nie zapominały o nich. Leki należy włożyć do woreczków/kosmetyczek wraz z dokładnym wykazem dawkowania i przekazać pod autokarem Komendantowi lub Programowcowi. Kadra nie może samodzielnie podać leków uczestnikom.
W tym roku nie przewidujemy odwiedzin rodziców i rodzin na bazie. Podjęliśmy taką decyzję ze względu na dzieci, które potrzebują po takich odwiedzinach kolejnych kilku dni na zaklimatyzowanie się. Prosimy potraktować ten czas jako urlop od swoich pociech :)
Jak najbardziej! Adres ośrodka jest podany w zakładce O OBOZIE.
W tym roku przenosimy się na Dziki Zachód, więc w miarę możliwości prosimy o zabranie jakiejś koszuli w kratę i kto chce/ma kapelusz kowbojski. Dodatkowo prosimy o zabranie młotka i rękawiczek-wampirek (przydadzą się podczas budowy na początku obozu).
Kieszonkowe, od 50 zł do 150 zł, najlepiej w 10 złotówkach, trzeba przekazać w podpisanych kopertach (imię, nazwisko, kwota i informacja ile max. można wypłacić dziennie lub w czasie wycieczki) kadrze obozu pod autokarem. Przewidujemy 1-2 wycieczki i kilka odwiedzin sklepiku spożywczego.
Wszystkie leki zapakowane w podpisaną imieniem i nazwiskiem kosmetyczkę lub ostatecznie w reklamówkę, wraz z wykazem leków i wytycznymi odnośnie dawkowania, należy przekazać kadrze obozu przy autokarze. Całość trafia do gabinetu opieki medycznej gdzie będą dawkowane uczestnikom według dołączonych wskazań.
Jest to indywidualne podejście rodzica - my odradzamy. Na bazie ładowanie telefonu będzie możliwe tylko podczas nocnej warty na wartowni. Zdjęcia będą regulanie robione przez programowca i publikowane na portalu społecznościowych (facebook i instagram: VI Szczep Harcerski Chwaty). Kadra nie ponosi odpowiedzialności za zniszczony czy zgubiony/skradziony sprzęt.
Słodyczy! Najlepiej nie dawać jedzenia, a jak już to jeden batonik. Woda obowiązkowo i woreczki na problemy lokomocyjne do kieszeni! Przyjazd na bazę przewidujemy na ok. 12:30 więc przed obiadem!

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Kokotek

Ośrodek znajduje się w widłach potoku "Leśnicy" i rzeki "Małej Panwi". Położony na suchym terenie, otoczony lasem świerkowo-sosnowym, bogatym w runo leśne. Zaledwie 2 km od zalewu i hotelu "Silesiana".

Ośrodek posiada 5 wyodrębnionych pól namiotowych z doprowadzoną energią elektryczną (pojemność od 40-100 osób), domki kolonii zuchowej dla 60 dzieci (łóżka piętrowe), hotelik dla 40 gości (pokoje 2-3-4 osobowe), bungalow (3 pokoje, kuchnia, łazienka), stołówka i kuchnia (z pełnym wyposażeniem i zapleczem), boiska sportowe do piłki nożnej i siatkówki, basen kąpielowy 25x50 m, amfiteatr na 300 miejsc, sanitariaty murowane, łaźnie z ciepłą wodą i pawilon medyczny.


Copyright © VI Szczep Harcerski "Chwaty"
Template By WowThemes.Net