Wędrownicze CV. Malowanie twarzy

W miniony piątek, 5 stycznia, podczas pierwszej tegorocznej zbiórki członkowie 13 PJDW „Wicher” rozpoczęli nowy cykl zbiórek. „Wędrownicze CV”, bo tak został on nazwany, będzie pozwalał na zebranie przydatnych umiejętności nie tylko do wolontariackiej pracy z dziećmi, ale również podjęcia pracy dorywczej w sferze animacji czasu wolnego dzieci i młodzieży.

Na początek malowanie

Realizację „Wędrowniczego CV” rozpoczęła nauka malowania twarzy i sytuacji, podczas których można tą umiejętność wykorzystać. W trakcie zbiórki Drużynowa Wichru omówiła narzędzia, którymi można się posłużyć, jak i rodzaje wykorzystywanych farb. Po wstępie teoretycznym członkowie drużyny w parach powtarzali kolejne etapy przy malowaniu maski Spider-Man’a i czaszki kościotrupa.


Wypowiedź

Obecnie drużyna jest w trakcie realizacji Znaku Służby Dziecku, w co idealnie wpisuje się pozyskanie nowych umiejętności związanych z animacją czasu wolnego – mówi phm. Agata Lach, Drużynowa Wichru. – W dzisiejszych czasach uczniowie i studenci mają możliwość podreperowania swojego budżetu łatwo znajdując zatrudnienie właśnie jako animatorzy na urodzinach, weselach czy miejskich wydarzeniach. Mam nadzieję, że cykl „Wędrownicze CV” pozwoli właśnie rozszerzyć horyzonty wędrownikom z naszego szczepu w kierunku uzyskania nieraz pierwszych dochodów – dodaje Druhna Agata.


Wędrownicze CV. Malowanie twarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *