Chwaty w Siamoszycach. Dzień 4

Czwarty dzień obozowania w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym „Amonit” rozpoczął się od niespodzianki dla uczestników, jaką był wyjazd na basen gminny w Kroczycach. Nie obyło się oczywiście bez wizyty w sklepie spożywczym w celu uzupełnienia zapasów.

Chwaty w Siamoszycach. Dzień 4

Morskie klimaty

Basen gminny w Kroczycach posiadający zjeżdżalnie i zróżnicowany poziom głębokości bardzo przypadł do gustu naszym członkom szczepu. Zuchy i harcerze są wpuszczani do wody pod okiem ratowników oraz przy nadzorze kadry.

Po wizycie na basenie obozowicze zahaczając o pobliskie delikatesy udali się na obiad, po którym zarządzono godzinną ciszę poobiednią.

Mroczne Widmo

W trakcie popołudniowych zajęć Szczwane Szopy zajęły się tworzeniem mieczów świetlnych z makaronów piankowych i taśmy, zdobiąc je własnymi rysunkami. W tym czasie harcerze wyruszyli do lasu po kije będące trzonem ich mieczy świetlnych, które obwiązali pociętymi na kawałki karimatami. Tak utworzone rekwizyty od razu zostały sprawdzone w praktyce pod nadzorem kadry.

Przed zakończeniem dnia obozowicze wzięli udział w projekcji pierwszej części gwiezdnej sagi o przygodach dzielnych rycerzy Jedi.

Chwaty w Siamoszycach. Dzień 4

Chwaty w Siamoszycach. Dzień 4

Chwaty w Siamoszycach. Dzień 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *