Chwaty w Siamoszycach. Dzień 10

We wtorek, 8 sierpnia, uczestnicy obozu wzięli udział w Galaktycznym Festiwalu Piosenki „Galaxy Fest” zorganizowanym przez druhnę Izabelę, w trakcie którego zaprezentowali swoje talenty sceniczne. Na najbardziej zaangażowanych czekały drobne upominki oraz sława i chwała po wsze czasy.

Chwaty w Siamoszycach. Dzień 10

Zajęcia w pionach

W trakcie porannego apelu kadra wręczyła otrzymane listy, w tym jeden ze szczegółową instrukcją wykupienia wiadomości, co sprawiło wielką radość zarówno uczestnikom jak i samemu adresatowi. Po sprawdzaniu porządków najmłodsi udali się na jadalnię, gdzie odbyła się projekcja filmu animowanego, starsi koledzy i koleżanki przygotowywali zbiórki zaliczeniowe w ramach zakończenia Kursu Zastępowych „Bractwo Ognia” natomiast harcerze starsi rozpoczęli realizację projektu.

Po obiedzie zuchy i kadra zajęli się przygotowaniem dekoracji oraz sceny do festiwalu natomiast harcerze skupili się nad wyborem repertuaru. Po kolacji wszystko było już gotowe.

Chwaty w Siamoszycach. Dzień 10

Galaktyczny festiwal

Kiedy jury w składzie dh Agata, dh Agnieszka i dh Radek zasiadło za stołem a młodzi utalentowani podróżnicy na ławkach Galaxy Fest został oficjalnie rozpoczęty. W rolę konferansjerów wcielili się dh Iza i dh Janek. Po zaciętych zmaganiach drugie miejsce trafiło do Dziewczyn z Gwiezdnych Wojen, pierwsze miejsce do Galaktycznych Pidżamersów natomiast nagrodę za wybitny talent do dh Krystiana z 71830.

Festiwal zakończył się krótką dyskoteką na terenie obozu.

Chwaty w Siamoszycach. Dzień 10

Chwaty w Siamoszycach. Dzień 10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *